BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
HungaryKomolyan mondom, hogy ilyen jó fényvédővel nem találkoztam még.
Jó illata van és nagyon jó krém állaga, ami nem hagy zsíros érzetet a bőrön.
Újra fogom vásárolni.
GamechangerNagyon gyengéd, nem irritálja a bőrömet és a hidratáló hatása is jelentős. Egyáltalán nem feszül a bőröm a használata után; akkor sem, ha elfelejtek hidratáló krémet feltenni. Szépen egységeTöbb információ