BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
GamechangerNagyon gyengéd, nem irritálja a bőrömet és a hidratáló hatása is jelentős. Egyáltalán nem feszül a bőröm a használata után; akkor sem, ha elfelejtek hidratáló krémet feltenni. Szépen egységeTöbb információ
Hasznos Eddig nem igazán váltak be a hasonló spot kezelők, de ez nagyon jó és tényleg használ. Este felteszem a problémás részre és másnapra láthatóan javul. Abszolút megéri és csak ajánlani tudom.