Alapdarab Számomra ez már alapdarab, mindig kell, hogy legyen itthon egy. Hűsít,ápol,hidratál.
Nyáron testápoló helyett használom.
Arcra és testre is egyaránt jó.
Hasznosnak tartom és jó szívvel ajTöbb információ
nyugtatónem rossz, jól nyugtat, de a textúrája elég sűrű és zsíros, ezért én nem venném újra. talán száraz pattanásos bőrre jó lenne (?), ezért nem akarom nagyon lepontozni
Alapdarab Számomra ez már alapdarab, mindig kell, hogy legyen itthon egy. Hűsít,ápol,hidratál.
Nyáron testápoló helyett használom.
Arcra és testre is egyaránt jó.
Hasznosnak tartom és jó szívvel ajTöbb információ
nyugtatónem rossz, jól nyugtat, de a textúrája elég sűrű és zsíros, ezért én nem venném újra. talán száraz pattanásos bőrre jó lenne (?), ezért nem akarom nagyon lepontozni
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket