Hasznos Eddig nem igazán váltak be a hasonló spot kezelők, de ez nagyon jó és tényleg használ. Este felteszem a problémás részre és másnapra láthatóan javul. Abszolút megéri és csak ajánlani tudom.
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
Bevált Kb. 2 hete használom és eddig bevált. Csak este az olajos arctisztitás után vettem be. Kevés kell belőle ,jól habzik kicsit fura gyógynövényes illatot érzek de engem nagyon nem zavar. KicsiTöbb információ
GamechangerNagyon gyengéd, nem irritálja a bőrömet és a hidratáló hatása is jelentős. Egyáltalán nem feszül a bőröm a használata után; akkor sem, ha elfelejtek hidratáló krémet feltenni. Szépen egységeTöbb információ
Hasznos Eddig nem igazán váltak be a hasonló spot kezelők, de ez nagyon jó és tényleg használ. Este felteszem a problémás részre és másnapra láthatóan javul. Abszolút megéri és csak ajánlani tudom.