BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
LalarecipeNagyon szuper pórus tisztító, 1 használat után eltűnik minden blackhead. Kis termékmintát próbáltam először, de 3-4 alkalomra bőven elegendő volt így ez a nagy kiszerelés nagyon gazdaságos.
Kellemes meglepetés Nem vártam tőle túl sokat, így nagyon meglepett, hogy valóban használ és az állaga is szuper. Nálam ez alapdarab lett,mindig kell lennie itthon.😊