nagyon jókicsi mintát kaptam belőle, majd kipróbálás után azonnal meg is vettem a teljes méretet. imádom, nagyon szép puha tőle a bőröm, heti 2-3 alkalommal használom. újra fogom venni!
kedvenc toner!nekem nagyon bevált, szeretem ezt a tonert. Nem is kifejezetten hidratál, de nem is hámlaszt, nyugtatja a bőrt és a gyulladt pattanásokat.
Budapest Hollós Korvin Lajosutca4Én nagyon meg vagyok elégedve a termékekkel és az eladókkal is. Nagyon segitő készek voltak. Tanácsokat is kaptam és a képeken jól látszik hogy 5 hét alatt mennyit javított az arcomon a termTöbb információ
ÍgéretesTermékmintaként kaptam, de annyira megtetszett, hogy biztosan fogok belőle rendelni. Szuper könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, tökéletes az aknéra hajlamos bőrre.