Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 7
Kellemes illat, hangsúlyos eukaliptusz. A második napon észrevettem, hogy a bőröm nyugodtabb lett, nem annyira piros és érzékeny.
Ez a termék enyhén hidratálja és nyugtatja a bőrt. Nem csodaszer, de teszi a dolgát. Kombinált, problémás bőröm van, zsíros bőrűeknek ajánlanám, mert nem hidratál eléggé a száraz arcbőr hidratálásához. A tonik kellemes illatú, de ha nem szereted a parfümöket, vagy érzékeny a bőröd, akkor nem ajánlanám ezt a tonikot. Egyébként kellemes illata van.
nekem nagyon bevált, szeretem ezt a tonert. Nem is kifejezetten hidratál, de nem is hámlaszt, nyugtatja a bőrt és a gyulladt pattanásokat.
A toner hatékony és kellemes. Jól működik, de az illata miatt, ami engem borzasztóan zavar, nem veszem újra.
Talán három hete használom, be kell vallanom, hogy nagyon hatásos, mert olyan érzésem van, mintha üvegben sem lennének a termékek, remek összetétel, remek felfrissülés az arcon és a problémás pattanásos bőrömön tényleg működik.
Nagyon kellemes illata van a toniknak és szerintem tényleg tökéletes a problémás bőrömnek 🤗🥰. Eltávolítja a szennyeződésmaradványokat és hidratál♥️
A toner sértetlenül, jól lezárva érkezett. Kellemes illata van.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.