WowNagyon jó minőségű termék igényes csomagolásban. Kissé szokatlan ez a bizsergés, amit a mikrotűk okoznak, de egyáltalán nem kellemetlen, és végre érzem, hogy történik valami a bőrömmel. Már Több információ
nagyon jókicsi mintát kaptam belőle, majd kipróbálás után azonnal meg is vettem a teljes méretet. imádom, nagyon szép puha tőle a bőröm, heti 2-3 alkalommal használom. újra fogom venni!
GamechangerNagyon gyengéd, nem irritálja a bőrömet és a hidratáló hatása is jelentős. Egyáltalán nem feszül a bőröm a használata után; akkor sem, ha elfelejtek hidratáló krémet feltenni. Szépen egységeTöbb információ
WowNagyon jó minőségű termék igényes csomagolásban. Kissé szokatlan ez a bizsergés, amit a mikrotűk okoznak, de egyáltalán nem kellemetlen, és végre érzem, hogy történik valami a bőrömmel. Már Több információ
nagyon jókicsi mintát kaptam belőle, majd kipróbálás után azonnal meg is vettem a teljes méretet. imádom, nagyon szép puha tőle a bőröm, heti 2-3 alkalommal használom. újra fogom venni!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket