Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Vélemények – 3
kicsi mintát kaptam belőle, majd kipróbálás után azonnal meg is vettem a teljes méretet. imádom, nagyon szép puha tőle a bőröm, heti 2-3 alkalommal használom. újra fogom venni!
Nagyom agresszív hatóanyagokat tartalmaz. Lemarta az arcom.
Nem gyakran írok véleményeket, de ez a peeling megérdemli. A legjobb a legjobbak közül (nekem minimum... gondolom, 100 ember = 190 ízlés) 👌⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️😏! Hámlaszt, de nem irritálja a bőrt, tökéletes utána, és 💯 a mitesszerek már az első használat után eltűntek.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.