Toner pattanásra Már másfél hónapja használom, egyenlőre nem tudtam el dönteni segit a bőrömnek vagy sem🫤 Az egyetlen toner azok közül amit probáltam eddig,ami hidratál is szóval az pozítivum , viszont kicsTöbb információ
Legjobb tapasz Legjobb tapasz! Sokat próbáltam ez mindent hoz amit kell.
Erős a ragasztója nem fog leesni ez által ha juicy -bb pattanásra kerül arról se fog leesni vagy kifolyni. Gyulladt pattanást (kinyoTöbb információ
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
Toner pattanásra Már másfél hónapja használom, egyenlőre nem tudtam el dönteni segit a bőrömnek vagy sem🫤 Az egyetlen toner azok közül amit probáltam eddig,ami hidratál is szóval az pozítivum , viszont kicsTöbb információ
Legjobb tapasz Legjobb tapasz! Sokat próbáltam ez mindent hoz amit kell.
Erős a ragasztója nem fog leesni ez által ha juicy -bb pattanásra kerül arról se fog leesni vagy kifolyni. Gyulladt pattanást (kinyoTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket