Szuper tisztítóNagyon elégedett vagyok vele, nem szárít, nem feszül használat után a bőröm. A mentolos illatától először kicsit megijedtem, de egyáltalán nem irritálja a rosaceámat.
Szuper tisztítóNagyon elégedett vagyok vele, nem szárít, nem feszül használat után a bőröm. A mentolos illatától először kicsit megijedtem, de egyáltalán nem irritálja a rosaceámat.