Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 114
Nagyon jól hidratálja a bőrt. Miután kipróbáltam egy mini szettet ettől a márkától, amiben ez a tonik is volt, vettem egy nagy kiszerelésű tonikot, mert elégedett voltam vele, és egyelőre ennél a választásnál maradok.
Ez egy nagyszerű tonik, tökéletesen kiegészíti a bőrápolási rutinom. Érzékeny, zsíros bőröm van. Csodákat tesz, kiszárítja a gyulladást.
Nagyon jó tonik! Tonizálta a bőröm! Nem lesz tőle zsíros! Nagyon ajánlom!
Segített helyreállítani a meglehetősen sérült bőrvédő rétegemet. Nem irritálja az érzékeny bőrömet. Már néhány nap után látható volt az eredmény. Biztosan újra fogom venni.
Nagyszerű tonik. Ajánlásra vettem. Gyönyörű menta illata van. Érzékeny, rosaceás bőröm van, és tökéletesen bevált. December óta használom naponta, és már a felét elhasználtam.
Vettem ezt a tonikot vakon, és nem bántam meg. Tökéletes a kombinált bőrömre. Azt is szeretném kiemelni, hogy a tonik nem szárítja ki a bőröm, ami ritka a savaknál.
Sajnos a tonik nekem nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Kombinált, gyulladásra hajlamos bőröm van, és ez a tonik csak rontott a bőröm állapotán.
Csodaszer pattanásos bőrre. Arcomon használom, de a hátamon és a dekoltázsomon is. Vigyázz a gyakori használattal és a szem környékére!. Lehetőleg heti 2-3 alkalommal. Azonban azt kell mondanom, hogy elégedett vagyok. Nem hámlik a bőröm a használata után.
Kipróbáltam a kisebb, 30 ml-es változatot. Érzékeny bőrre heti 1-2 alkalommal elég, hogy elkerüljük a bőrvédő réteg irritációját. Egyébként egy jó, könnyű, vizes állagú tonik segít a pattanásokon. Számomra jobb hámlasztó tonik a Paula's Choice-ja vagy a Benton Aloe Bha tonik érzékeny bőrre.
A Zmačka Some-mal szerzett tapasztalataim után nagy elvárásaim voltak, mivel nagyon szeretem a termékeiket. Ez a tonik azonban nem nagyszerű, de nem is csinál semmi rosszat, mindenképpen teszi a dolgát. Viszont nekem túl jellegtelen, ezért nem tart sokáig. Az illata nem túl erős, de nem is túl kellemes. Mindenképpen ajánlanék egy tonikot ettől a márkától, a propoliszosat, az egy teljesen más tészta.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.