Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 5
Nem tudom, hogy a bőröm vagy a krém a hibás. Gondolom, az utóbbi, mert eddig kevés olyan termék volt, ami ilyen gyorsan beszívódott, mégis olyan érzést keltett, mintha már felvitték volna. Nem hagy zsíros maradványt; könnyű, zselés állagú, és jól működik smink alatt (az alapozóm nem nehéz, ha a krém felvitele után benyomkodom). Ugyanebben a termékcsaládban található habbal, olajgéllel és tonikkal használom, és az arcom már nem fénylik, és puha tapintású.
A bőröm jól érzi magát, a foltjaim javultak, és ritkábban jelentkeznek a pattanások. Kellemes nedvességet biztosít anélkül, hogy zsíros lenne.
Egy éve használom ezt a krémet. Kombinált bőröm van, és ez a termék nagyon jól áll nekem. Kellemes illata és könnyű állaga van. Kedvenc termékem.
Három terméket használok ebből a sorozatból egyszerre, és ez csak egy sokk, eltűntek a zsíros csillogások, komedonok, fekete foltok, és nem emlékszem, mikor volt utoljára kiütésem, hihetetlenül puha a bőr, kellemes. illata és könnyű állaga, most ez a kedvencem
Esténként használom ezt a krémet, amikor nem használom a retinát. Egy hete használom, és eddig elmondhatom, hogy a faggyúkiválasztás szabályozott, zsíros és pattanásos bőröm van. Továbbra is használni fogom, hátha tényleg a leírtak szerint működik.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.