Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Vélemények – 1
Az első tapasztalatom ezzel a termékkel majdnem elriasztott. A gél sűrű és nehezen kenhető. Időt kell hagyni, hogy gyengéden bemasszírozzuk az arcunkba, hogy a ragacsos, sűrű állagból rugalmasabb legyen. Azonban azt vettem észre, hogy nagyon jól eltávolítja a sminket, gyönyörűen emulgeálja a kozmetikumokat, és ha ugyanazon márka és termékcsalád arclemosójával kombináljuk, jelentősen javítja a zsíros T-zónámat. Ajánlom, mert az eredmény megéri a két perc dörzsölést.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.