Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 58
Jó lemosó, bár hajlamos kicsit szárítani a bőrt. Viszont tökéletesen tisztít, mélytiszta érzetet hagy maga után!
Kíváncsiságból vettem. Azt hittem, inkább gél állagú lesz, de krémnek tűnik és elég sűrű, így kis mennyiség is elég az arcom tisztításához. Finom illata van, elég tartós, és jól tisztítja az arcomat.
Kiváló lemosó enyhe illattal. Érzékeny a bőröm, nagyon látható pórusokkal, de ez a hab tökéletesen ellátja a feladatát. Eltávolítja a faggyút és a szennyeződéseket, puhává és simává varázsolja a bőrt. Kis mennyiségű termék elegendő, ami vízzel érintkezve gyengéd habot képez. Biztosan újra fogom venni :)
Kiváló hab mosáshoz. Jól habzik, egy borsónyi mennyiség is elég a sminkmaradványok lemosásához.
Nagyon jó. Ajánlom.
Kiváló tisztító hab. Én második lépésként használom (az első az olaj). A csiganyálka filmréteget képez a bőrön, ami belülről hidratálja, kívülről pedig feszesíti a bőrt, amikor az újabb ápolási lépésre van szüksége. Voltak már más tisztító habjaim is, de nem véletlenül népszerű ez a márka.
Könnyű, krémes, kiváló
Ideális, gyengéd tisztítóbalzsam, amely hab formájában jelenik meg. Este a sminkeltávolítás második lépéseként, reggel pedig az arcbőr tisztítására használom. Nem szárít, az illata csak finom. Csak egy kevés kell belőle. Sokáig tart.
Eltávolítja a sminket, de nagyon szárítja a bőrt. Már nem használom, mert rettenetesen feszülő és száraz a bőröm.
Csak egy kevés kell belőle a bőröd tisztításához, és ami a legfontosabb, nem szárítja ki annyira, mint más habok. Ráadásul, amikor kinyitottad, rá is írhatsz 🙏🏻
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.