kezdő retinolKezdő retinol használó vagyok, az üzletben ajánlották. Jelenleg hetente 1x használom. Nem okozott semmilyen pronlémát. Most el fogom kezdeni a 60+os anyukámon is használni, mert szerintem csTöbb információ
Hmm nem is tudomNem tudom ,hogy tetszik vagy nem. Jó mert kisebb mint az átlagos szemtapaszok de nekem azért picit ez is csúszik. Olyan nagyon nem hidratál így ha valakinek nagyon száraz a szem alatti terülTöbb információ
Szuper Ha nem bírja a bőröd a retinolt, ezzel bátran tehetsz egy próbát. Egyáltalán nem irritál, szépen ápol, és ebben a termékben legalább van is annyi Bakuchiol, ami hatékony már (sok termékre csTöbb információ
Szuper!Retinol nélküli könnyű peptides krémet kerestem, ami feltölt, nem nehezíti el a bőrt, nem ragacsos. Az ajánlásokat olvasva esett a választásom erre a termékre. Használata óta az arcapolásom Több információ