kezdő retinolKezdő retinol használó vagyok, az üzletben ajánlották. Jelenleg hetente 1x használom. Nem okozott semmilyen pronlémát. Most el fogom kezdeni a 60+os anyukámon is használni, mert szerintem csTöbb információ
Nagyon szeretem!Egy nyugodt illatú babakrémhez tudnám hasonlítani az illatát
Ha felkenem a bőrömre, még intenzív az illata, de aztán szépen elillan.
Hamar beszívódik, főleg az arcomon, a bőröm sokkal puháTöbb információ
Kedvenc lettEddig mindig egyenként csomagolt szemtapaszokat használtam, gondoltam kipróbálom a tégelyes, több darabos verziót. Nagyon meggyőzött a termék, sokkal jobb, mint a külön csomagolt változatok,Több információ
Hmm nem is tudomNem tudom ,hogy tetszik vagy nem. Jó mert kisebb mint az átlagos szemtapaszok de nekem azért picit ez is csúszik. Olyan nagyon nem hidratál így ha valakinek nagyon száraz a szem alatti terülTöbb információ
Szuper Szép nagy gyulladt pattanásom nőtt, az a fajta, aminek neki se állsz kinyomni, mert esélytelen hogy győzz. Ez a tapasz 2 nap alatt lenyugtatta a nagy bumpszlit a fejemen, egész biztos újra fTöbb információ
Budapest Hollós Korvin Lajosutca4Én nagyon meg vagyok elégedve a termékekkel és az eladókkal is. Nagyon segitő készek voltak. Tanácsokat is kaptam és a képeken jól látszik hogy 5 hét alatt mennyit javított az arcomon a termTöbb információ