Jó szérum, deVan egy krémem ebből a termékcsaládból, és amikor szérumot választottam, úgy döntöttem, hogy nem játszom rulettet, és ugyanazt a szérumot veszem. Találtam előnyöket és hátrányokat is:
+ a szTöbb információ
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Tökéletes arckrém3. hónapja használom minden este utolsó rétegként az arcomra. Ismerős ajánlására vettem meg, mert sajnos túl lett hámlasztva a bőröm, de ez a krém valóban ahogy írják újjáépítette a barrier-Több információ
Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
A Centella Tone bőrvilágosító kapszulaampulla már most lenyűgözött! ✨Csak néhány napja használom a Centella Tone Brightening Capsule Ampoule-t, de máris imádom. Könnyű állagú, gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön. Nagyon nyugtató és hidrTöbb információ
Beplain selymes arctisztító habSzámtalan arctisztítót kipróbáltam az elmúlt 20 évben. Ezt újra is venném. Jelenleg más olyan nincs amit újra vennék. Tetszik a zöld színű csomagolása. Nagyon kevés kell belőle, remekül habzTöbb információ
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.