HidratálóNekem minden szérum tapad. Ha kenek fel krémet akkor nem tapadnak. Ilyen érzete van a bőrömnek. Ez nem a szérum hibája. Illata nincs. Állaga zselés. Jól beszívódik / picit tapad / . Nagy kisTöbb információ
Tökéletes arckrém3. hónapja használom minden este utolsó rétegként az arcomra. Ismerős ajánlására vettem meg, mert sajnos túl lett hámlasztva a bőröm, de ez a krém valóban ahogy írják újjáépítette a barrier-Több információ
Tényleg hidratálEzt a krémet ajándékba kaptam az egyik rendelésemhez. A bőrök száraz és érzékeny, kíváncsi voltam, mennyire segít a szárazságon. Betettem a rutinomba, ahogy javasolták, utolsó lépésként és mTöbb információ
SzuperÁr- érték arányban kiváló, sok háromszor ennyibe kerülő maszkot is lepipál. Nagyon kellemes érzetű lesz tőle a bőr. Sajnos a hatása csak egy estés és csodát nem tesz hosszútávon, de egy nehéTöbb információ
HidratálóNekem minden szérum tapad. Ha kenek fel krémet akkor nem tapadnak. Ilyen érzete van a bőrömnek. Ez nem a szérum hibája. Illata nincs. Állaga zselés. Jól beszívódik / picit tapad / . Nagy kisTöbb információ