nyugtatónem rossz, jól nyugtat, de a textúrája elég sűrű és zsíros, ezért én nem venném újra. talán száraz pattanásos bőrre jó lenne (?), ezért nem akarom nagyon lepontozni
Nagyon szeretemÁr/érték arányban egy nagyon jó aloe gel. Nem használom túl gyakran, csak amikor nagyon kell. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. És nagyon sokáig elég. Nyáron kötelező darab!
SzuperSzuper kis termékl. Könnyű felkenni a bőrre és utána tényleg kisebbek a pórusok. Sminkelés előtt felteszem (na nem mindegyik sminkelés előtt:)) utána megy ennek a termékcsaládnak a széruma mTöbb információ
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
HungaryKomolyan mondom, hogy ilyen jó fényvédővel nem találkoztam még.
Jó illata van és nagyon jó krém állaga, ami nem hagy zsíros érzetet a bőrön.
Újra fogom vásárolni.
ELKÉPESZTŐ!Ez egy tökéletes krém a bőrömnek! Az ok a ragacsos bőr, amit egyesek azért említenek, mert túl sokat használok belőle, és az arcbőr nem szárad meg a mosás után. Nem tünteti el a pórusokat, dTöbb információ
nyugtatónem rossz, jól nyugtat, de a textúrája elég sűrű és zsíros, ezért én nem venném újra. talán száraz pattanásos bőrre jó lenne (?), ezért nem akarom nagyon lepontozni