HatékonyAz egyik legjobb olajos arctisztító, amit eddig próbáltam! A habos arctisztító előtt szoktam reggel este használni és tényleg szép lett a bőröm tőle.
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
RemekElsősorban termeszetesen a letisztult design fogott meg, de már régóta szereztem a termékkel a jó visszajelzések miatt is. A külső megjelenést követően a belső tartalom is kellemes meglepetéTöbb információ