BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
Nagyon tetszik Egy kis mintàt kaptam ajándékba , amint elfogy meg fogom rendelni a nagy kiszerelést ! Nem hagy zsíros érzetet ! Nagyon jó az érzékeny arcbőrömre !
Jó szérum, deVan egy krémem ebből a termékcsaládból, és amikor szérumot választottam, úgy döntöttem, hogy nem játszom rulettet, és ugyanazt a szérumot veszem. Találtam előnyöket és hátrányokat is:
+ a szTöbb információ
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Arcszérum Madagascar Centella AmpouleImádom, mint minden Skin1004 szérumot. Kis extrát ad a rutinomba, még hidratáltabb és egységesebb a bőr kép utána.
kezdő retinolKezdő retinol használó vagyok, az üzletben ajánlották. Jelenleg hetente 1x használom. Nem okozott semmilyen pronlémát. Most el fogom kezdeni a 60+os anyukámon is használni, mert szerintem csTöbb információ
HatékonyAz egyik legjobb olajos arctisztító, amit eddig próbáltam! A habos arctisztító előtt szoktam reggel este használni és tényleg szép lett a bőröm tőle.
A Centella Tone bőrvilágosító kapszulaampulla már most lenyűgözött! ✨Csak néhány napja használom a Centella Tone Brightening Capsule Ampoule-t, de máris imádom. Könnyű állagú, gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön. Nagyon nyugtató és hidrTöbb információ
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.