Remekül hidratálNagyon megszerettem ezt a tonert, mert azonnal megnyugtatja a bőrömet, amikor kicsit érzékenyebb vagy pirosabb. Könnyű, friss érzetet ad, vizesebb állaga miatt gyorsan beszívódik, és sokkal Több információ
Gyorsan fogyImádom az illatát, vizes állagú, nem irritál, nem szárít, és kellemes használat után a bőröm. A felszínes bőrhibáim csökkentek, de másfél hónap használat után a mélyebbek nem javultak akkoráTöbb információ
Remekül hidratálNagyon megszerettem ezt a tonert, mert azonnal megnyugtatja a bőrömet, amikor kicsit érzékenyebb vagy pirosabb. Könnyű, friss érzetet ad, vizesebb állaga miatt gyorsan beszívódik, és sokkal Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket