Kedvenc! Újravevős, könnyed, finom illata van. Azonnal szinte be szívódik. Az előírt adagot nem kenem mert akkor picit kukacosodik.Nem zsíros az egész fejem, még púder sem kell rá. Szeretem!
Nagyon tetszik Egy kis mintàt kaptam ajándékba , amint elfogy meg fogom rendelni a nagy kiszerelést ! Nem hagy zsíros érzetet ! Nagyon jó az érzékeny arcbőrömre !
Nem vált beA krém számomra sűrű és nehéz, nehezen oszlik az arcbőrön. Felkenve fehér réteget hagy a bőrön, ami később beszívódik. De sajnos a homlokom órákkal később is fehér foltos volt tőle, nem szívTöbb információ
Centella fényvédőNagyon jó fényvédő. Könnyen beszívódik a bőrbe, nem hagy ragacsos érzést. Pigment foltos a bőröm és a krém teszi a dolgát. Újra veszem, ha el fogy minenképp
Tökéletes fényvédelemNagyon érzékeny bőröm van, nem is egységes a bőrképem. Hamar kipirosodik, a napot nem bírja. Ez a finom állagú rózsaszín krém teljesen biztonságossá tette a napozást, strandon használtam. STöbb információ
HungaryKomolyan mondom, hogy ilyen jó fényvédővel nem találkoztam még.
Jó illata van és nagyon jó krém állaga, ami nem hagy zsíros érzetet a bőrön.
Újra fogom vásárolni.
SPFTavaszra/nyárra kerestem színezett SPF-et, hogy nem legyen szükség még alapozóra is. Eddig bevált, világos színe van egy kis púderrel szoktam feldobni ;)
Kedvenc fényvédőmLassan 2 éve ez a kedvenc fényvédőm. Nagyon olajos a bőröm, de ezzel gyönyörű az összképe. Újrakenédek után kicsit fehérebbé válik, de engem nem zavar, imádom.
Kedvenc! Újravevős, könnyed, finom illata van. Azonnal szinte be szívódik. Az előírt adagot nem kenem mert akkor picit kukacosodik.Nem zsíros az egész fejem, még púder sem kell rá. Szeretem!
Nagyon tetszik Egy kis mintàt kaptam ajándékba , amint elfogy meg fogom rendelni a nagy kiszerelést ! Nem hagy zsíros érzetet ! Nagyon jó az érzékeny arcbőrömre !
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket