Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid




Vélemények – 1
Kellemes, könnyű fényvédő. Eldolgozva szépen színt ad, de az arcomon elég fakó lett, nem úgy, mint a kezemen a képen. Szóval sajnos smink nélkül nem tudom napközben viselni :( A szemkörnyéket kerülöm, mert kicsit csíp, de korábban nem volt így – lehet, hogy most érzékenyebb lett a szemem. Smink alatt is remekül működik, ha smink nélkül is kell egy kis extra fedésre :)) Fehérít, és azt vettem észre, hogy kicsit simábbá is teszi a bőrt.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.