Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 40
A legjobb fényvédő, amit valaha próbáltam, gyönyörűen beszívódik, nem hagy maga után fehér érzetet, kellemes illatú és jól működik smink alatt is.
Jó kis fényvédő, bár picit csillog a zsírosabb bőrön, de ez halványul egy idő után.
Nagyon elégedett vagyok a krémmel, tetszik, hogy könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. A smink is szépen fekszik rajta.
A legjobb fényvédő, akár nyáron, akár télen... könnyű, gyönyörű illattal
Sok év kellett ahhoz, hogy megtaláljam olajos arcbőrömnek a megfelelő fényvédőt, amitől nem csillog egész nap az arcom. És ez végre az!
Kellemes, könnyű fényvédő. Éves nyári választás, gyengéden hűsít, nem tömíti el a pórusokat. Mindenképpen ajánlom, ha nyári szezonra keresel valamit. (Hidratáló krémmel még a hidegebb hónapokban is tökéletes).
Érzékeny a bőröm, és már sok fényvédőt kipróbáltam, ez az egyetlen, amit újra fogok venni. Könnyű, és nem hagy kellemetlen fehér filmréteget. A bőr hidratált és védett. Nagyon ajánlom ezt a fényvédőt💗
Ennek a krémnek rendkívül könnyű az állaga, egyáltalán nem hagy ragacsos vagy olajos érzetet, ugyanakkor gyengéden hidratál. Kombinált a bőröm, ami napközben zsírosodik, de ez a krém nem tömíti el a pórusokat, és semmilyen módon nem ül a bőrömön. Inkább tejszerű. Enyhén illatosított, de semmi zavaró nincs benne.
A krém súlytalan textúrájú, és nem hagy nyomot. Fényes felülettel rendelkezik. Most próbálom először, nekem megfelel. Ha azonban illatigényeid vannak, akkor ennek a krémnek nagyon markáns parfüm- és virágillata van. Lehet, hogy valakit idegesít. Ez nem érdekel. Összességében tetszik.
Könnyű, nem tömíti el a pórusokat, gyönyörűen világosítja a bőrt. Ideális smink alá
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.