Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 28
Ár/érték arányban jó választás lehet, de nekem nem az igazi. Tetszik hogy nincs az a tipikus napvédő illata, de valahogy mégsem szeretem igazán az arcomon. Fényes réteget hagy, amit én kifejezetten nem szeretek. Használtam egy darabig, de végül odaadtam másnak.
Sok fényvédőt kipróbáltam már, de mindig ehhez térek vissza. Nem érzem az arcomon, még egy vastag réteg felvitele és a nap folyamán történő ismételt felvitele után sem. Nem tömíti el a pórusokat, semleges illatú, nem csomósodik, és nem hagy fényt utána, mint sok más 👌🏼 Mindenképpen ajánlom a kipróbálását 💪🏼
Egy nagyon fontos krém. Kellemes érzés az arcon. Nem hagy fehér érzetet, és hidratál.
A napsütés közeledtével egy kellemes, bársonyos védőkrém ismét rugalmassá, bársonyossá és könnyeddé varázsolja a bőrt.
Egy igazán jó krém alacsony áron. Hatékony. Könnyen és gyorsan felszívódik. Nem fehérít.
Nem rossz, lehet rá sminkelni, elég hamar beszívódik, egészséges fényt hagy maga után. Viszont sajnos az én zsíros bőrömre talán nem ez a fényvédő a legjobb választás, napközben nagyon bezsírosodik a bőröm, ha használom. Akinek nem zsíros a bőre, annak szerintem tökéletes termék, ezért nem akarom nagyon lepontozni, de zsíros bőrre nem ajánlom, mindenki másnak igen.
Számomra tökéletes fényvédője és kellemes illata van, szóval ha ez zavar, ne használd. De nagyon szeretem, és az illata miatt kellemesebb a használata. Nagyszerű sminkalap. Biztosan újra fogom venni.
Csak az ára miatt rendeltem, és nagyon kellemesen csalódtam. A fehér krém gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy fehér réteget vagy kellemetlen érzést, ha a bőr nem lélegzik. Puha és könnyű, és a szokásos joseon szépségápolási termékemmel váltogatom.
Nagyon kellemes fényvédővel rendelkezik, puha, könnyen kenhető és beszívódik. Nem hagy maga után fehér érzetet, kellemesen hidratál. Kiváló ár-érték arány, ajánlom.
Őszintén szólva, ez a fényvédő hatalmas csalódás volt. Egyszerűen nem azt teszi, amit kellene – nem véd a naptól. Többször is kipróbáltam, magamon és a férjemen is, és minden egyes alkalommal leégtünk, még a gondos ismételt felvitel után is. Ugyanakkor az arcom, ahol egy másik (és technikailag gyengébb) SPF + BB krémet használtam (és csak naponta egyszer!), teljesen rendben volt. Magában az állaga kellemes – könnyen kenhető és könnyű a bőrön –, de az illata túlzó és mesterséges. Mégis, ezzel együtt tudtam volna élni, ha tényleg működne. Sajnos egyszerűen nem működik, és ez teljesen értelmetlenné teszi a terméket.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.