Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 12
Elégedett vagyok ezzel a naptejjel. Kicsit fehérít.
Régóta nem voltam ennyire elégedett arctisztítóval, mint ezzel. Úgy érzem, végre tiszta a bőröm és készen áll a következő bőrápolási rutinra.
Egy igazán nagyszerű fényvédő zsíros/vegyes bőrre. Kicsit világosítja a bőrt, de ez nekem a vörös foltok miatt fontos. Tetszik az állaga; nincs zsíros film az arcomon felvitel után, és mattítja a bőröm! Fogok még rendelni belőle.
Kiváló zsíros bőrre, jó sminkalap is. Gyorsan felszívódik, jól hidratálja a bőrt. Nem zsíros.
Ezt a krémet kombinált, zsíros bőrűeknek ajánlom. Naponta teszteltem, és remekül teljesített, még 40 Celsius-fok feletti hőmérsékleten is. Könnyű, gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Smink alatt is jól működik.
Elégedett vagyok ezzel a termékkel. Nagyon zsíros, pattanásos bőröm van, és nagyon jól működik rajtam. Az elmúlt két napban közvetlenül a tonikomra kentem (előtte krém nélkül), és szerintem még jobban is működik (nálam). Nagyon ajánlom, mert már sok nagyon zsíros bőrre való terméket kipróbáltam, és valószínűleg ez az egyetlen fényvédő, amivel ennyire elégedett vagyok.
A legjobb fényvédős krém, amit valaha használtam, pedig sokat használtam már. A legfontosabb, hogy simává teszi a bőrt, mintha öregedésgátló krémként kenték volna fel rá.
Nagyszerű fényvédő arcra. Az arcom általában nagyon zsíros, de ez nem így van, amikor ezt a krémet használom. A krém gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, a bőr puha és matt, mindenféle olajos érzet nélkül. Nagyon elégedett vagyok a krémmel.
Nagyon jó a krém, nem zsíros utána a bőr
Tényleg nagyon jó spf zsíros/kombinált bőrre. Amint felviszem, már látszik rajta egy pici fehér folt, de nagyon gyorsan és hibátlanul beszívódik a bőrbe. Egy kis illatos, de nem zavar, és általában illatmentes lány vagyok :) Hideg időben nekem kicsit szárít, de nyárra tökéletes lesz, mivel tökéletesen kontrollálja az általában olajos t-zónámat. A bőröm is puha lesz tőle, és biztosan újra fogom venni :)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.