Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 12
Kedvenc termékem lett, nálam lekörözte a Skin1004-t szebb egységes bőr, tökéletes kombinált zsíros bőrre :)
Imádom ezt a terméket, nagyon könnyű az én zsíros arcbőrömre, szépen egységesít, sokszor alapozót is elhagyom. Plusz pont, hogy hormonbarát és cruelty free.
Ez az ásványi fényvédő az első, amit kipróbáltam, és azt kell mondanom, hogy nem is választhattam volna jobbat. Az állaga nagyszerű, nagyon könnyen felvihető. A fehér réteg egy idő után alkalmazkodik a bőrhöz. Zsíros a bőröm, és ez a fényvédő nagyon kellemes és nem ragad. Csak ajánlani tudom :)
Nemrég fedeztem fel ezt az üzletet, és egyáltalán nem bántam meg – nagyszerű választás volt. Az Axis-Y SPF valóban fantasztikus – könnyű, kellemes állagú, és nagyon kényelmes viseletet biztosít a bőrön egész nap. Nem fehérít, gyorsan beszívódik, és nem hagy zsíros réteget. Nem tömíti el a pórusokat, és remekül működik sminkkel is. Friss és hidratált lesz tőle a bőröm, szóval mindenképpen ajánlom. A szállítás szupergyors volt, és sok mintát is kaptam a rendelésem mellé, ami nagyon jó volt. Egyértelmű, hogy a személyzet valóban törődik a vásárlóival, és szívvel-lélekkel dolgozik. Biztosan fogok még vásárolni ebből az üzletből!
Ez a legjobb fényvédő, amit valaha próbáltam. Érzékeny, pattanásokra hajlamos a bőröm, így személyes tapasztalatból az ásványi szűrőkkel ellátott fényvédőt ajánlom az érzékeny bőrűeknek. Elég könnyű az állaga; eleinte kicsit fehéríti a bőrt, de körülbelül 10 perc után teljesen beszívódik, és nagyon finom ragyogást hagy maga után. Ajánlom 💕💕💕
Imádom ezt a krémet; egész évben nélkülözhetetlen, és végre találtam egy megbízható weboldalt elfogadható áron és gyors szállítással. A krém nem hagy maradványokat, jól hidratálja a bőrt, és tiszta formulája van.
Egy igazán ajánlott fényvédő, ráadásul fizikai. Attól féltem, hogy feltekeredik és kifehéredik, de szó sincs róla, szépen alkalmazkodik a bőrtónushoz és a sminket is jól tartja, isteni 🤍
Csodálatos fényvédő, az egyik legjobb ásványi fényvédő, amit valaha használtam. Nem buborékosodik, nem égeti meg és nem irritálja a bőrt (periorális dermatitisem van, ezért leginkább az aggasztott, hogy ez a fényvédő átmegy-e a PD teszten - nagyszerű volt, a bőröm még este mosás után is nyugodtnak tűnik). Azt is hozzátenném, hogy ez a fényvédő nagyon jól mutat smink alatt, sőt, még a tartósságát is meghosszabbítja az arcon (legalábbis nekem!). A smink ragyogóbb és frissebbnek tűnik, nem nehéz, a bőr nem zsírosodik olyan gyorsan, mint a kémiai fényvédőknél, bár az arc azonnal ragyogóbb a felvitel után, és végül minden visszaáll a normális kerékvágásba. Nem hagy fehér érzetet, elég gyorsan eltűnik, amint a fényvédő felszívódik. Mindenkinek ajánlom, akinek érzékeny a bőre, és akik hajlamosak a pattanásokra, mert egyáltalán nem tömíti el a pórusokat. 10/10, biztosan többször is fogom használni :)
Egy olyan ásványi fényvédőt kerestem, ami nem hagyna látható fehér réteget, és ugyanakkor nem tenne fényessé. Most vettem először ezt a krémet, és biztosan visszatérek még hozzá. Elég vastag rétegben vittem fel, így teljesen fehér lettem, de egy idő után a fehérség láthatatlan réteggé változott. A bőröm puha és hidratált (nem használtam alapozót), és elég matt lett. Ma használtam először, meglátom, hogy fog kinézni hosszú távon, de nagyon kellemesen meglepődtem és izgatott vagyok a választásom miatt.
Ez a legjobb fizikai szűrőkkel ellátott fényvédő, egyszerűen imádom. Az állaga kellemes, nem túl vastag. Először felvitelkor egy fehér filmréteg képződik, de bedörzsölve néhány perc múlva a krém felszívódik és a bőr ragyogóvá válik. Tökéletesen illett az érzékeny bőrömhöz.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.