Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 8
Vettem anélkül, hogy elolvastam volna a véleményeket, a "vizes naptej" nevéből arra számítottam, hogy "vizes" lesz, de az ellenkezője igaz. A krém nagyon sűrű, olajos, és vastag fehér filmet hagy az arcon. De smink alatt egészen jó. Most vettem egy másikat nyárra, és ezt inkább télen használom.
The consistency is a little thicker and the smell isn’t the best, but doesn’t feel heavy on the skin and not sticky But definitely will need to get used to its smell
Kicsit könnyedebb állagú, fizikai fényvédőt kerestem a rosaceás bőrömre. Amit eddig használtam nagyon megdrágult, így a vélemények és az ár alapján is erre esett a választásom. Eddig nagyon elégedett vagyok vele, nem szárít, nem hagy ragacsos érzetet, rövid időn belül lehet is rá sminkelni.:)
Jó összetételű SPF, a napvédelem mellett ápolja a bőrt is. De leveszek egy csillagot, mert borzasztóan fehéríti az arcot, csalódást kelt. Használom, de kb. egy órával indulás előtt kenem fel, hogy a fehér maszk beszívódjon.
Már kétszer vettem ezt a naptejet, és nagyon elégedett vagyok. Ahogy a képen is látszik, már elhasználtam az egyiket, és kaptam egy újat. Nagyon ajánlom, nagyon szeretem. Jól fekszik a bőrömön, és nem ragacsos, mint más márkák. Korábban más márkákat is használtam, még a patikából is, de az arcom még mindig vörös volt és védtelen a naptól.
Nagyon elégedett vagyok a vásárlással. A krém egyszerűen a legjobb fényvédő. Hidratál, könnyen kenhető és nagyon szép végeredményt ad.
Nem tetszett az állaga és a gyógynövény illata is sűrű és nagyon zsíros volt.
Nagyon kellemesen meglepett a krém állaga és hidratáló tulajdonságai
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.