Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid








Vélemények – 3
Nagyon kellemes krém a bőrön. Selyemfényű felületet hagy maga után. Véd az UV-sugarak ellen, gyorsan beszívódik, nem hagy maradványokat 👍. Nagyszerű.
Jó ár, korrekt fényvédő. Jól beszívódik a bőrbe, nem hagy fehér érzetet. A bőr nem tűnik túlságosan zsírosnak vagy ragacsosnak, egy meglehetősen könnyű krém.
Nagyszerű krém alacsony áron <3 Ez a legújabb felfedezésem. Nagyon kényelmes, nem érzed a krémes réteget - csak a bőr finom, selymes puhaságát. Természetes szaténfényt hagy maga után, zsíros, izzadt vagy túlzott fénylés nélkül. A bőr annyira gyönyörű vele, hogy alapozó és púder nélkül megyek ki (ami általában ritkán történik meg). Ami fontos - egy forró napon nem folyik le az arcról (ugyanabba a termékcsaládba tartozó szérumra kenem), de nagy plusz. Száraz és nagyon száraz bőr esetén szérumot kell felvinni alá, vagy krémet a hidegebb napokon. Ugyanakkor nem túl könnyű és szárító. Nem ragad, nem fehérít, nem terheli a bőrt. Ajánlom!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.