Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 4
Nagyon kellemes termék. Gyönyörű, gyengéd és finom illata van. Ragyogó hatást hagy maga után a bőrön. Hidratálja és ragyogást kölcsönöz a bőrnek, nem hagy kellemetlen "ragadós" érzetet.
A legjobb fényvédő, amit valaha használtam. Kiegyenlíti a bőrtónust, nem ragad és nagyon könnyű.
A legjobb arcra való naptej, amit valaha használtam. Könnyű, gyengéd. Szinte minden naptejtől kiütéseket vagy irritációt tapasztaltam, de ettől nem. Kombinált, dehidratált bőröm van.
Nagyon kellemes fényvédő krém mindennapi használatra. Könnyű textúrája jól eloszlatható a bőrön, és gyönyörű, természetes tonizálást biztosít anélkül, hogy elnehezített érzetet hagyna maga után. A bőr frissebbnek és simábbnak tűnik, maga a krém pedig jól hidratál. Használható önmagában és smink alatt is. Nagyon sikeres választás a napi napvédelemhez.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.