Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 11
Nagyszerű! Szépen kiegyenlíti a bőrt, nem kell korrektort/sminket használnom.
Más vélemények alapján egyfajta „wow” hatásra számítottam, de sajnos csalódnom kellett. Világos a bőröm, és évek óta nem barnítottam az arcomat. A krém azonban még mindig túl világos az arcszínemhez, szinte halálos hatást kelt. Csíkokat hagy, ráncokban gyűlik össze, és nem fedi el az elszíneződéseket. Azt is érzem, hogy a homlokom néhány órával a felvitel után zsírosabb lesz. Biztosan nem fogom újra megvenni. Az átlátszó változat sokkal jobb.
Szépen kiegyenlíti a pirosságot, ajánlom!
Szerintem nagyszerű fényvédője van, nem nehéz, szépen kenhető és beszívódik a bőrbe, nem használok sminket, és szép fényt és frissességet tud adni az arcomnak, nyárra mindenképpen ajánlom.
Nagyszerű krém, könnyű és jól illik hozzám.
Könnyű és jól illik rám. Egy kozmetikus ajánlására vettem.
Szuoer kis napvédő, de az én bőrömbek túl zsíros.
Nagyon szeretem ezt az arckrémet, nappali krémként is használom. A magas fényvédelem és az enyhén fehérítő árnyalat a krémben nagyon jól illik a bőrömhöz. Kiegyenlíti a bőrpírt és gyengéd tonikként működik. Tökéletes sminkalapnak.
A termék pontosan úgy működik, ahogy elképzeltem. Nyomok nélkül világosítja és világosítja a bőrt. SPF-ként is kiválóan működik. Azoknak ajánlom, akik világosabb és egyenletesebb bőrtónusra vágynak.
A klasszikus Round Lab SPF-re emlékeztető konzisztenciájú termék. Ez az árnyalat a nagyon világos bőrű embereknél működik a legjobban. Közepes fedésű, kicsit tovább kell dolgozni, hogy beleolvadjon a bőrbe. Kicsit túl nehéz lehet zsíros vagy pattanásos bőrű emberek számára.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.