Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 40
A fényvédő nagyon könnyű, jól kenhető és nem tömíti el a pórusokat. Személy szerint én szeretem az illatát - a szőlőét.
Ez a fényvédő nagyszerű a zsíros és problémás bőrömre. Nem csomósodik és csodálatos illata van. Ajánlom.
Nagyszerű krém az érett bőrömre. Nem zsíros, sminkkel is jól működik. Nagyon elégedett vagyok.
Csodálatos illat. Hűsítő érzést hagy maga után, szépen beszívódik és mattítja a bőrt.
A fényvédő könnyű textúrájú és nagyon jól kenhető. Nem hagy maga után fehér érzetet. Több Frudia fényvédőt is kipróbáltam már, és ez a kedvencem.
Sokkal többet vártam ettől a fényvédőtől. Ha kevesebb fényt szeretnél, vékony rétegben kell felvinni. Ha egyszerre túl sokat kensz fel, a bőröd már az elejétől fogva fényes lesz, amíg be nem szívódik. Legalábbis az én bőrömön, pedig általában zsíros. Az illata rendben van, meglehetősen kellemes.
Nagyon szeretem ezt a krémet. Könnyű, sima, gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy maga után zsíros érzetet, és csodálatosan szőlő illata van. Ez már a második alkalom, hogy megrendeltem.
Könnyű fényvédő. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros réteget. Kombinált bőröm van, és nekem megfelel. Nagyszerű termék, nagyszerű áron.
Gél alapú fényvédő, jól beszívódik a bőrbe és fényes hatást hagy maga után, ami tetszik. Nagyon könnyű a bőrön. Smink alatt kicsit szétmállik, nem hagy fehér csíkot. Ami nagyon zavart, az az illata volt, állítólag szőlős, de nekem inkább erjesztett gyümölcsre emlékeztetett :(. Az illaton kívül jó fényvédő azoknak, akik a fényes végeredményt kedvelik.
Nagyon elégedett vagyok ezzel a naptejjel, gyorsan beszívódik, könnyű, de van egy illata, ami nem mindenkinek tetszik, őszintén szólva egyáltalán nem zavar, kellemes. Ez a második vásárlásom, nagyszerű ár-érték arány.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.