Arcmaszk véleményGazdaságos kiszerelés, szuper annak aki gyakran használ arcmaszkot.
Kellemes illatú, igényes csomagolású.
A mellékelt csipesszel könnyedén kiszedhető az arcmaszk.
Az én bőröm felfrissült tőlTöbb információ
Kellemes szérumKifejezetten tetszik, hogy nincs illata. Gyorsan és könnyen felszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos réteget. Használat után érezhetően puhább a bőröm és a pirosságot is csökkentette már néhánTöbb információ
Cica serum for Rosacea+sensitive skinBőrgyógyász javaslata alapján találtam rá erre a termékre. Nagyon könnyű szérum, tisztítást követően kenem fel, erre jön egy barrier krém, és nappal még spf is. 3 hete használom, szerintem Több információ
HungaryKomolyan mondom, hogy ilyen jó fényvédővel nem találkoztam még.
Jó illata van és nagyon jó krém állaga, ami nem hagy zsíros érzetet a bőrön.
Újra fogom vásárolni.
Kiváló tisztítóEzt az arcisztítót az esti rutinomba vettem, hogy a balzsamos olsajos lemosó után használjam, és a véleményem az, hogy az egyik legjobb arctisztítót sikerült megvennem, mert nem csak szépen Több információ
Legjobb arclemosóAz évek alatt már egy jó pár arclemosót próbáltam, de messze ez a legjobb..az áráról ne is beszéljünk,hogy mennyire megéri. Anyukámnak is ez lett a kedvence úgyhogy mindig rendelünk ha elfogTöbb információ
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ