Szuper arcmaszkRendszeresen használok főleg BHA, de AHA savakat is az arcomon. Nagyon örültem ennek a terméknek, használata egyszerű, nem csípett vagy feszítette a bőröm.
RemekElsősorban termeszetesen a letisztult design fogott meg, de már régóta szereztem a termékkel a jó visszajelzések miatt is. A külső megjelenést követően a belső tartalom is kellemes meglepetéTöbb információ
Szuper termék! Hiába kenem 50 faktoros SPF-el az arcom, mégis egyre több és nagyobb sötét folt jelent meg rajta, amik nagyon zavarnak. Még nincs két hete, hogy elkezdtem használni ezt a tonert, plusz két sTöbb információ
Bevált Kb. 2 hete használom és eddig bevált. Csak este az olajos arctisztitás után vettem be. Kevés kell belőle ,jól habzik kicsit fura gyógynövényes illatot érzek de engem nagyon nem zavar. KicsiTöbb információ
CsodaszerNagyon sajnálom, hogy nem csináltam előtte/utána képet a bőrömről, mert már egy használat után is olyan látványos az eredmény, hogy alig akarom elhinni. Könnyű, vizes állaga van, nagyon kevéTöbb információ
GamechangerNagyon gyengéd, nem irritálja a bőrömet és a hidratáló hatása is jelentős. Egyáltalán nem feszül a bőröm a használata után; akkor sem, ha elfelejtek hidratáló krémet feltenni. Szépen egységeTöbb információ
SzeretemKombinált, T-vonalban eléggé zsírosodó bőröm van. Mostanában pedig több pattanás is előjött a halántékom környékén.
Az érzékeny bőröm miatt nem mertem hámlasztó krémeket, maszkokat használniTöbb információ
Szuper arcmaszkRendszeresen használok főleg BHA, de AHA savakat is az arcomon. Nagyon örültem ennek a terméknek, használata egyszerű, nem csípett vagy feszítette a bőröm.