Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 11
Elégedett vagyok a termékkel. Nem irritálja a bőrt, hidratálja azt.
Nagyon elégedett vagyok ezzel a maszkkal. Kellemes, friss és finom illata van, valamint tiszta, gélszerű összetétele. Felvitel után gyengéden hűsíti a bőrt. A maszk anyaga perforált szerkezetű, és jól tapad a bőrhöz. Az összetételét igazán kiválónak értékelem, gyönyörűen nyugtatja és hidratálja a bőrt. Körülbelül 20 percig hagytam fent a maszkot, és használat után a bőröm puha, friss és hidratált volt. Mindenképpen ajánlom, és újra fogom venni!
Általában nem látok különbséget a maszkok után, de itt azt láttam, hogy sokkal nyugodtabb lett a bőröm. Az érzékeny bőrömön egyáltalán nem zavart.
Folyamatosan non-stop rendelek.
Tökéletes nyugtató textil arcmaszk 🥰😍
Régóta egyetlen lapmaszk sem nyűgözött le így; a forma tökéletesen illeszkedik az archoz (négyzet alakú arcom van, ezért a szájnyílás gyakran állmagasságban van), nem irritál, szépen feszesít és élénkíti az elszíneződéseket. Szerintem nagyon jó választás bankett maszknak🫶 Rendelek máskor is!
Gyönyörű a bőr a maszk után, off... maradt még elegendő emulzió a csomagban a további használatra, akár a maszkkal, akár csak az arcra kenéshez. Ajánlom 💫💫💫💫💫
A maszk kellemes, hidratáló, a bőr puha utána. Nem tudom, hogy a benne lévő savak is hámlasztanak-e, de azt írja, hogy nyugtatja a bőrt és ez biztosan igaz :) Az ára is kiváló, nekem jó termék.
Nagyon szép maszk, a bőr nagyon kellemes volt használat után - sima, puha, hidratált. Különösen értékelem az összetételét, egyike azon kevés maszkoknak, amelyek tökéletesen illeszkednek a bőrápolási rutinomba.
Jó szövetmaszk, érzékeny bőrre is alkalmas
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.