Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 5
Azért vettem meg ezeket a maszkokat, mert nem élvezem, hogy mindig ugyanolyan maszkokból álló új csomagokat kell kinyitnom, és környezetbarátabbnak tűnik, ha egy dobozban vannak. A maszk puha, könnyen felvihető, a bőr hidratált és semmilyen reakciót nem vált ki (vegyes bőröm van).
Nagyszerű maszkok, elégedett vagyok.
Egy egész doboz maszk. Nagyszerű termék, jó áron.
Már majdnem egy hónapja használom ezt a maszkot (a csomagolás szinte üres, ahogy a képen is látható). Nagyon hidratáló és nyugtató maszk, ami nem irritálja a bőrt. Érzékeny, kipirosodásra hajlamos és rosaceás a bőröm, így sok termék irritálja a bőrömet - ez a maszk nem. Nem irritálja az érzékeny bőrömet, és használat után a bőr hidratálttá válik. A maszk után a bőr kicsit ragacsos marad, de ennek így is kell lennie, mert alkalmas arra is, hogy reggel, smink előtt felvigyem a bőrre (az enyhe ragacsosság, ami szinte nem is észrevehető, segít a sminknek jobban "tapadni" a bőrön). Jól beilleszthető a reggeli rutinba, és mélyen hidratálja még a száraz bőrt is, utána a smink jól felvihető, és a bőr különösen ragyogónak tűnik egész nap. Vagy ezt a maszkot esténként zuhanyozás vagy fürdés után is felviheted, hogy egy kis kényeztetést adj magadnak. Nagyon elégedett vagyok, és biztosan veszek még belőle - 30 lap ilyen árért és minőségért nagyon jó ár.
Nagyon jó nyugtató maszkok, már használtam párat, és elégedett vagyok!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.