Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 30
Egy gyengéd arclemosó, aminek fantasztikus az illata. Egyáltalán nem szárítja ki a bőrt, és illik az érzékeny bőrömhöz. Mindenképpen ajánlom.
Már a második üveggel próbálkozom, nagyon tetszik. Egyáltalán nem szárítja ki a bőrt, jól és gyengéden tisztít.
Elsősorban termeszetesen a letisztult design fogott meg, de már régóta szereztem a termékkel a jó visszajelzések miatt is. A külső megjelenést követően a belső tartalom is kellemes meglepetést okozott. Nem szárít, nem disztít durván, s az érzékeny bőrömet sem kezdi ki. Szeretettel ajánlom midnenkinek! :)
Csodálatos arctisztító! Már párszor kipróbáltam, és már bánom, hogy rendeltem még egyet. Azt hittem, ez túl drága lesz, de az ára ezért a méretért egyszerűen fantasztikus. Nagyon ajánlom; selymesen sima lesz tőle a bőröd!
Vegyes bőröm van, enyhe pattanásokkal. Csak egyszer kell megnyomni, hogy egy gélt vigyen fel a nedves tenyeremre. Ezután bedörzsölöm, amíg hab nem lesz, és felviszem. Nincs semmilyen illata, kellemes a bőrnek. Nagyon nagy tégely.
Ez egy igazán kiváló gél, amely tökéletesen tisztítja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. Nem okoz mitesszereket, és tökéletes a mindennapi használatra. Nagyon kellemes állagú és finom, kellemes illatú.
Újra és újra megveszem. Ideális a kombinált és érzékeny bőrömre. Jól eltávolítja a sminket, nem csíp, és a csomagolása is szép, esztétikus :)
Nagyon kellemes, gyorsan habosodik, csodálatos illata van, de rendkívül jól tisztít, ugyanakkor szárít is. Talán problémás bőrűeknek vagy alkalmankénti használatra jó lesz. Nekem szárazabb a bőröm, és semmiképpen sem tudom minden nap használni. Nem érzem úgy, hogy hidratálna.
Nagyon tetszett ez a hidrofil olaj. Jól eltávolítja a sminket és nem tömíti el a pórusokat. Tetszett az illata, de a szagokra érzékenyek számára túl erős lehet. Alapvetően nagyon ajánlom.
Nagyon tetszett a gél. Jól tisztít, csak kevés kell belőle, jól habzik, és a mosás utáni érzés nagyon kellemes. Nem szárítja ki és nem is húzza meg a bőrt. Ajánlom 👍
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.