Magyarország 2 fázisú lemosás második lépéséhez választottam és nagyon jó döntés volt! Mérsékelten habzik viszont szuperül tisztít. Egyáltalán nem nyikorgós utána a bőröm, helyette extrém puha, tiszta. �Több információ
Beplain selymes arctisztító habSzámtalan arctisztítót kipróbáltam az elmúlt 20 évben. Ezt újra is venném. Jelenleg más olyan nincs amit újra vennék. Tetszik a zöld színű csomagolása. Nagyon kevés kell belőle, remekül habzTöbb információ
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
ÁtlagosAmiatt vásároltam meg ezt az arclemosót, mert remek ajánlásokat hallottam róla. Ettől fellelkesedve úgy álltam hozzá, hogy majd ez egy csodaszer lesz. Nem. Egy átlagos vízbazisú arclemosó. ATöbb információ
Magyarország 2 fázisú lemosás második lépéséhez választottam és nagyon jó döntés volt! Mérsékelten habzik viszont szuperül tisztít. Egyáltalán nem nyikorgós utána a bőröm, helyette extrém puha, tiszta. �Több információ