remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom
RemekElsősorban termeszetesen a letisztult design fogott meg, de már régóta szereztem a termékkel a jó visszajelzések miatt is. A külső megjelenést követően a belső tartalom is kellemes meglepetéTöbb információ
LemosóTisztaság érzetet hagy maga után, olajos lemosó után ez a második lemosóm. Nem szárít, igaz én használok hidratáló krémet. Nagy kiszerelése miatt sokáig elég :)
Ma:nyo=MinőségIsteni lemosó olaj, aminek az összetevője csak ez: Olajok! A mostani összetevő listában szerencsére Limonene és Linalool nem szerepel már. Nagyon selymes puha bőrt varázsol használat után, eTöbb információ
Kiváló arctisztítóKiváló mindennapos arctisztító termék. Számomra az illata is kellemes, nem az a mesterséges parfümös illat. Az állaga krémes, nem habos (én gyűlölöm a habos állagú termékeket), és úgy érzem Több információ
remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom