Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid





Vélemények – 2
Nagyon tetszett ez a lemosó gél. Elég folyékony állagú, de így is sokáig elég; már három hónapja használom. Érzékeny, problémás a bőröm, és még mindig nagyon jól tisztít, nem okoz pattanásokat, és nem hagyja maga után a bőröm száraznak vagy feszülőnek. Szerintem nagyszerű termék, és most mindenképpen az egyik kedvencem.
A termék kétségtelen előnye a mérete és az ára. A hab alkalmas a bőrhibákkal és hormonális aknékkal küzdő bőrre. Nem okoz irritációt és nem hagy feszülő érzést; épp ellenkezőleg, a bőr kellemesen hidratált és puha. Az egyetlen hátránya a nagyon folyós állaga, ezért ügyeljünk arra, hogy ne öntsünk túl sokat a termékből.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.