Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Sis, ez a fordítás AI segítségével készült, ezért előfordulhatnak apró pontatlanságok 😌
Vélemények – 1
Sajnos ez a márka nem jött be nekem. Valószínűleg az AHA-savak és a C-vitamin szérum kombinációja, amit használtam. Nyilvánvalóan rossz kombinációt választottam. A bőrtisztítás rendben volt, de körülbelül 2 használat után sárga foltok jelentek meg az arcomon. Miután abbahagytam, néhány nap múlva a bőröm visszanyerte normális állapotát. Most már csak ennek a márkának a fényvédőjét használom, és más problémám nem volt.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.