Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid




Vélemények – 3
..Valamit nem értettem.. kiszárította és dehidratálta a bőrömet. Az állaga sem tetszett egyáltalán. Biztosan nem fogom újra megvenni.
A kedvenc gélem, már a harmadik csomagom van meg, jól tisztítja a bőrt, főleg nem csípi a szemet, sokáig elég. Mindenképpen ajánlom 🙂
Kiváló mindennapos arctisztító termék. Számomra az illata is kellemes, nem az a mesterséges parfümös illat. Az állaga krémes, nem habos (én gyűlölöm a habos állagú termékeket), és úgy érzem alaposan tisztít. Plusz pont, hogy a csomagolása is nagyon igényes, luxus érzetet kelt.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.