RemekEz az arc olaj valami elképesztő ! Nagyon szépen leszedi a sminket és a napi szennyeződéseket és mégsem hagy zsíros érzetet maga után ! Jó választás volt megvenni ! Megéri !
Nagyszerű tisztító balzsamEz a tisztító balzsam könnyedén eltávolítja a sminket és a fényvédőt, miközben gyengéd a bőrhöz. Gyorsan olvad, tisztán leöblíthető, és puha, felfrissült bőrt hagy maga után, zsíros maradvánTöbb információ
RemekEz az arc olaj valami elképesztő ! Nagyon szépen leszedi a sminket és a napi szennyeződéseket és mégsem hagy zsíros érzetet maga után ! Jó választás volt megvenni ! Megéri !
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket