WowÉrezni, hogy védi a bőrt és nem szárítja ki, ami érzékeny bőrnél nagyon fontos. Pattanásos és ekcémás a bőröm és eddig ez az a termék, ami táplál és tisztít egyben! Nagyon kevés kell egy hasTöbb információ
HatékonyAz egyik legjobb olajos arctisztító, amit eddig próbáltam! A habos arctisztító előtt szoktam reggel este használni és tényleg szép lett a bőröm tőle.
Csoda🙏🏻Az olajos lemosóval és tonerrel használom, nekem nagyon bevált nem gondoltam volna hogy ennyire nagy változást mutat pár nap alatt🙏🏻 nagyon megéri
WowÉrezni, hogy védi a bőrt és nem szárítja ki, ami érzékeny bőrnél nagyon fontos. Pattanásos és ekcémás a bőröm és eddig ez az a termék, ami táplál és tisztít egyben! Nagyon kevés kell egy hasTöbb információ
HatékonyAz egyik legjobb olajos arctisztító, amit eddig próbáltam! A habos arctisztító előtt szoktam reggel este használni és tényleg szép lett a bőröm tőle.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket