Remek tisztítás érzékeny bőrre isNagyon érzékeny bőröm van és eddig minden arctisztítótól amit csak vettem (rengeteget próbáltam) kipattogzottam. Ezt 1 hete használom már és a bőrömnek semmi baja. Nem hagy olajos érzést magTöbb információ
HatékonyAz egyik legjobb olajos arctisztító, amit eddig próbáltam! A habos arctisztító előtt szoktam reggel este használni és tényleg szép lett a bőröm tőle.
Remek tisztítás érzékeny bőrre isNagyon érzékeny bőröm van és eddig minden arctisztítótól amit csak vettem (rengeteget próbáltam) kipattogzottam. Ezt 1 hete használom már és a bőrömnek semmi baja. Nem hagy olajos érzést magTöbb információ
HatékonyAz egyik legjobb olajos arctisztító, amit eddig próbáltam! A habos arctisztító előtt szoktam reggel este használni és tényleg szép lett a bőröm tőle.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket