Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 138
Az egyik legjobb olajos arctisztító, amit eddig próbáltam! A habos arctisztító előtt szoktam reggel este használni és tényleg szép lett a bőröm tőle.
Már majdnem elhasználtam, és ez az egyik legjobb olaj, amit valaha próbáltam. Csak ajánlani tudom.
A dehidratált de egyben zsirosodásra hajlamos bőrömnek már pár nap után csodát okozott🙌🏻 csak ajánlani tudom ❤️
Nagyon szeretem, kombinált érzekeny bőröm van. Nem irottál, utána nagyon jó érzete lesz a bőrömnek. Biztos hogy ujrafofom venni
Tökéletes olaj, ami eltávolítja a sminket és a fényvédőt. Gyengéd az érzékeny bőrömhöz. Tisztítás után puha és sima lesz az arcom. Újra fogom venni. A személyes kedvenc olajom.
Kellemes olaj a smink eltávolítására. Nem csípi a szemet. A bőr tiszta, puha és hidratált lesz.
Nagyon jól tisztít, jó az állaga. Az arctisztító rutinom első lépéseként használom és nagyon jól bevált.
Nagyszerű olaj! Nagyon hatékony és hatékonyan eltávolítja még a vízálló szempillaspirált is. Tiszta és puha bőrt hagy maga után, zsíros érzet nélkül.
A legjobb arctisztító olaj. Tisztítja a pórusokat anélkül, hogy zsíros filmet hagyna maga után.
Csodálatos olaj✨ Vizes állagú, kellemes illatú és teljesen megfelel a feladatának.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.