Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid





Vélemények – 2
Szemre nem használható, de ezt csak a megvásárlása után tudod meg... Kötelezővé kellene tenni ennek feltüntetését a weboldalon található termékleírásban.
Még sosem próbáltam kétfázisú bőrtisztítót, és mivel van szérumom és krémem is ebből a termékcsaládból, ezért ehhez az olajhoz nyúltam. Érzékeny és kombinált bőröm van, zsíros a homlokom, ezért nagyon körültekintően választottam olajat. Most már elmondhatom, hogy jól döntöttem. Kellemes illata és lágy állaga van. Két hete használom (a fotókat a vásárlás után készítettem 😉), és nagyszerűen működik, nem terheli a bőrt, nincsenek pattanások, a bőr puha és sima. Mindenképpen rendelni fogok újra, TOP termék. Eltávolítja az összes sminkmaradványt, és tényleg nem csíp még az érzékeny bőrt sem. Határozottan 10/10.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.