Csoda🙏🏻Az olajos lemosóval és tonerrel használom, nekem nagyon bevált nem gondoltam volna hogy ennyire nagy változást mutat pár nap alatt🙏🏻 nagyon megéri
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
Szuper arctisztítóNagyon szuper, jó illatú arctisztító. Apró szemcsék vannak benne, mégis gyengéd. Nagyon nehezen találok olyan arctisztítót, amitől nem pattogok ki, ez eddig nagyon bevált.
Életem legjobb olajos arclemosóiTovábbra is bármelyik olajos aeclemosót ajánlom a Misshatól. Könnyű használni, nem marad olajos az arcod utána. Vízálló sminket js leszedi.
Budapest Hollós Korvin Lajosutca4Én nagyon meg vagyok elégedve a termékekkel és az eladókkal is. Nagyon segitő készek voltak. Tanácsokat is kaptam és a képeken jól látszik hogy 5 hét alatt mennyit javított az arcomon a termTöbb információ
5*Nagyon szeretem ezeket a tiszta betéteket. Éjszakai rutinomban használom őket, reggelre pedig nagyon puha bőröm van. Az illata kedves. Tetszik ez a pad-megoldás. Miután lehúztam az arcomat, Több információ